Kniha návštev

Dátum 26.01.2015

Vložil Pharme714

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site!

Dátum 25.01.2015

Vložil Smithk84

Titulok John

Odpovedať

Hey very nice website!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your website and take the feeds alsoI'm happy to find numerous useful information here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . . dbbekedcdcgbcega

Dátum 07.04.2014

Vložil Fadir

Titulok Problems

Odpovedať

Some men in this region wear too long pants/trousers

Dátum 01.02.2014

Vložil Live stream

Titulok Slovenské rádia - živé vysielanie

Odpovedať

Radio expres, fun radio, slovenský rozhlas, viva, jemné melódie, regina, rocková republika, rádio Piešťany a ďalšie na jednom mieste: https://pohov.sk/radio/

Dátum 12.12.2013

Vložil Peter

Titulok doplnky

Odpovedať

https://www.doplnky4u.sk Príďte sa pozrieť na doplnky.

Dátum 05.09.2013

Vložil Peter Pišák

Titulok Výmena spätných odkazov

Odpovedať

Dobrý deň

Mal by som záujem o výmenu spätných odkazov s vaším webom a mojimi troma web stránkami https://www.slovensky-med.sk/ , https://e-shop.ppyro.eu/ a https://www.ppyro.eu/ . Odkaz na vašu stránku by bol umiestnený na týchto konkrétnych stránkach https://www.ppyro.eu/reklama.html , https://e-shop.ppyro.eu/partneri-webu/ a https://www.slovensky-med.sk/partneri-webu .

Ak by to bolo možné poprosím Vás o zaslanie Vášho kódu na vloženie na moje web stránky a obratom Vám pošlem moje tri kódy na umiestnenie na vaše web stránky.

Ďakujem za skorú odpoveď.


S pozdravom

Dátum 28.06.2012

Vložil kompresory-filtry-servis.cz

Titulok vymena odkazu

Odpovedať

Dobrý den,
nabízíme Vám výměnu odkazu s naší stránkou https://www.kompresory-filtry-servis.cz Vše dobré ...

Dátum 22.01.2012

Vložil Autodiely

Titulok info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

Odpovedať

Dobrý deň, máte peknú stránku. Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou https://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk prípadne môžete využiť nákup lacných autodielov v našom eshope. Všetko dobré.

Dátum 20.02.2012

Vložil admin

Titulok Re:info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

Odpovedať

co to znamená Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou https://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

prosím vysvetliť

Dátum 22.12.2010

Vložil marek

Titulok Školy a škôlky budú môcť získať dotácie na šport

Odpovedať

PREZIDENT: Školy a škôlky budú môcť získať dotácie na šport

dnes 09:42 – BRATISLAVA
Materské, základné a stredné školy budú môcť dostávať dotácie na zabezpečenie športovania nielen mimo vyučovania, ale tiež počas neho. Vyplýva to z novely zákona o organizácii a podpore športu, ktorú v utorok podpísal prezident Ivan Gašparovič. Agentúru SITA o tom informoval hovorca prezidenta SR Marek Trubač. Novela začne platiť od 1. januára 2011.

Z normy ďalej vyplýva, že ministerstvo školstva poskytne peniaze aj na vzdelávanie v športe, na odmeny športovcov a trénerov a podporu edičnej, muzeálnej a osvetovej činnosti v športe. Podľa zákona však dotáciu nebude možné použiť na úhradu záväzkov z predchádzajúcich rokov, s výnimkou úhrady záväzkov na športovú infraštruktúru osobitného významu, ktoré vznikli po podpise zmluvy o poskytnutí dotácie. Žiadosti o dotácie bude vyhodnocovať trojčlenná nezávislá komisia, ktorú zriadi ministerstvo ako svoj poradný orgán. Žiadosti musia byť očíslované a bez identifikačných údajov žiadateľa.

Prezident Ivan Gašparovič podpísal v utorok okrem spomínanej novely zákona o organizácii a podpore športu aj zákon o environmentálnom navrhovaní a používaní výrobkov (zákon o ekodizajne), novelu zákona o sociálnom poistení a zákon o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.