Kniha návštev

Dátum 28.06.2012

Vložil kompresory-filtry-servis.cz

Titulok vymena odkazu

Odpovedať

Dobrý den,
nabízíme Vám výměnu odkazu s naší stránkou https://www.kompresory-filtry-servis.cz Vše dobré ...

Dátum 22.01.2012

Vložil Autodiely

Titulok info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

Odpovedať

Dobrý deň, máte peknú stránku. Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou https://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk prípadne môžete využiť nákup lacných autodielov v našom eshope. Všetko dobré.

Dátum 20.02.2012

Vložil admin

Titulok Re:info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

Odpovedať

co to znamená Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou https://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

prosím vysvetliť

Dátum 22.12.2010

Vložil marek

Titulok Školy a škôlky budú môcť získať dotácie na šport

Odpovedať

PREZIDENT: Školy a škôlky budú môcť získať dotácie na šport

dnes 09:42 – BRATISLAVA
Materské, základné a stredné školy budú môcť dostávať dotácie na zabezpečenie športovania nielen mimo vyučovania, ale tiež počas neho. Vyplýva to z novely zákona o organizácii a podpore športu, ktorú v utorok podpísal prezident Ivan Gašparovič. Agentúru SITA o tom informoval hovorca prezidenta SR Marek Trubač. Novela začne platiť od 1. januára 2011.

Z normy ďalej vyplýva, že ministerstvo školstva poskytne peniaze aj na vzdelávanie v športe, na odmeny športovcov a trénerov a podporu edičnej, muzeálnej a osvetovej činnosti v športe. Podľa zákona však dotáciu nebude možné použiť na úhradu záväzkov z predchádzajúcich rokov, s výnimkou úhrady záväzkov na športovú infraštruktúru osobitného významu, ktoré vznikli po podpise zmluvy o poskytnutí dotácie. Žiadosti o dotácie bude vyhodnocovať trojčlenná nezávislá komisia, ktorú zriadi ministerstvo ako svoj poradný orgán. Žiadosti musia byť očíslované a bez identifikačných údajov žiadateľa.

Prezident Ivan Gašparovič podpísal v utorok okrem spomínanej novely zákona o organizácii a podpore športu aj zákon o environmentálnom navrhovaní a používaní výrobkov (zákon o ekodizajne), novelu zákona o sociálnom poistení a zákon o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.